Background Image

Iš pradžių- apie Jus

Milijonai milijonų

... turite daugiau nei 86.000.000.000 neuronų, kurie tarpusavyje sujungti tokiu sinapsių skaičiumi, kurį net sunku čia įrašyti - tai bent 100 trilijonų . Mąstyti ir kurti galime.

302

..."Sliekas štai turi tik 302 neuronus, ir mes iki šiol neturime nei mažiausios sumautos idėjos, kaip šis gyvūnas veikia"- prof. Christof Koch, Caltech.

1/2 valandos

...Tačiau kažkada Jūs net pusę valandos tebuvote viena maža ląstelė . Šiandien Jūsų smegenys per dieną generuoja daugiau elektros impulsų, nei viso pasaulio telefonai kartu. Esate tikras... stebuklas

Background

Vidas Jankauskas


SEKASI

Šaunios šeimynos tėtis jau 22 metai
(4 vaikai);.

Licenzijuotas NLP treneris, nuo 2012 balandžio- pirmasis Lietuvoje ir Baltijos šalyse MASTER TRAINER OF NLP, mokęsis garsiose NLP mokymo organizacijose visame pasaulyje- Jungtinėje Karalystėje, JAV, Lenkijoje; jo mokytojai- pripažinti taikomosios psichologijos, NLP ir hipnozės autoritetai, tokie kaip Dr. Richard Bandler, Dr. Paul McKenna, John La Valle, Eric Robbie ir kiti.

Konsultavo Lietuvos bankus, bendroves, labdaros organizacijas, politkus, dalyvavo įvairiuose projektuose bei rengė mokymus ir Europoje, ir Amerikoje: vien Lietuvoje Vidas paruošė daugiau nei 800 licenzijuotų NLP praktikų bei meistrų, tarp kurių- ir didžiulių įmonių vadovai, ir mokslininkai, ir studentai, ir pensininkai.

dirbo verslo vystymo vadovu Paryžiuje, Tupperware pasauliniame centre

BMI MBA, dar studijavo verslo vadybą TVM, ir žurnalistiką VU.

Vieno iš seniausių Lietuvos tiesioginės prekybos verslų steigėjas, savininkas ir vadovas- iki 2007 09 01, kai, atsisakęs verslo rūpesčių, su šeima gyvena Floridoje, nedidelėje Meksikos įlankos salelėje

daugiau nei 100 publikacijų Lietuvos spaudoje

pradėjo ne vieną sėkmingą verslą, taip pat daug nesėkmingų, yra pridaręs daugybę klaidų, visiškų nesąmonių... ir prasmingų, pasisekusių labdaros projektų.

Mokytis reiškia veikti. Čia Vidas "gyvai"


Mokytojai
Pic
Dr. Richard Bandler
Vienas iš NLP kūrėjų

"Labiausiai tave riboja ne tie dalykai, kuriuos nori daryti, bet negali. Labiausiai riboja tie dalykai, kurių net nemanei, kad gali daryti"- Richard Bandler

Pic
Dr. Paul McKenna
Rašytojas, TV laidų vedėjas ir hipnozės meistras

"Būti laimingu- paprasta. Būti nelaimingu- sudėtingiau"- Paul McKenna

Pic
Mateusz Grzesiak
Vienas iš garsiausių Lenkijos trenerių pasaulyje

"Nėra žmonių, kurie neturėtų potencialo, tėra tik žmonės, kurių potencialas dar neatrastas"- Mateusz Grzesiak

Pic
Erick Robbie
Vienas iš pirmųjų NLP kūrėjų kartu su R. Randler ir J. Grinder

"Ką žinai nes nežinai?"- Eric Robbie

Pic
John LaValle
The Society Of NLP Pirmininkas

"Galvoji greičiau, nei galvoji"- John La Valle

Pic
Tu!
Geriausiai mokomės kartu

"Pasikeitė...viskas"- Valdas S. po NLP praktikos